19

Dansavond

Kruisland

Partycentrum Koch

  zaal open 19:00 tot 01:00 uur met @-Once

 

26

Dansavond

Rijswijk

Sir Winston Club

aanvang 20:00 tot 01:00 uur met Brapa

 

27

Dansmiddag

Apeldoorn

De Stolp

zaal open 13:30 tot 18:00 uur

 

27

Dansmiddag

Poortugaal

De Brinkhoeve

zaal open 12:30 tot 18:00 uur met Backline & Edu

 

 

 

 

 

 

 

03

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Oase & Affinity

03

Dansmiddag

Hoogvliet

Flamingo

aanvang 13:30 met B’Proud

 

09

Dansavond

Leeuwarden

Zaal Enzo

zaal open 19:00 tot 24:00 uur met The Rocking Players

 

17

Dansmiddag

Vlijmen

Caleidoscoop Buurthuis

zaal open 13:30 tot 18:00 uur met @-Once

 

24

Dansmiddag

Geleen (Lindenheuvel)

het “Volkshoes”

zaal open 13:00 tot 19:00 uur met Blackline

 

 

 

 

 

 

 

03

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met The Nightriders, Hans Milane & The Heartbreakers

09

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Jf Pretenders

23 & 24

Udenhout

Theater ‘t Plein

zaal open 13:30 uur

 

08 t/m 25

Bali (Indonesia)

Bedrock Hotel Kuta

met The Oase BAnd

 

24

Dansmiddag

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:30 tot 19:00 uur met Bintang Bali Rockers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07

Dandmiddag

Duiven

De OGtene

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Orange Lane & Diana en Harold

13

Nijnsel

De Beckart

aanvang 14:00 uur

28

Dansmiddag

Geleen (Lindenheuvel)

het “Volkshoes”

zaal open 13:00 tot 19:00 uur met Cliff & Friends

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Xanur & Cliff and his Stars

11

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Duo N-Twice

 

 

 

 

 

 

 

24 t/m 02 Juni

SPANJE

Benidorm

Flash Hotel met The Black Wings & Hot News

 

24 t/m 02 Juni

SPANJE

Malgrat de Mar

Hotel Santa Susanna met Blue

blue

 

26

Dansmiddag

Geleen (Lindenheuvel)

het “Volkshoes”

zaal open 13:00 tot 19:00 uur met The Oase Band

 

 

 

 

 

 

 

02

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Rocking Players & Hadiah

08

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Friend & Friends

07 t/m 16

SPANJE

Malgrat De Mar

Hotel Reymar

14 t/m 23

SPANJE

Malgrat De Mar

Hotel Papi

 

30

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes”

met What’s a Name

 

 

 

 

 

 

 

 

24 Mei t/m 02

SPANJE

Benidorm

Flash Hotel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes”

met Brapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes”

met Affinity

 

 

 

 

 

 

 

 

01

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Terry White Band & Oase

14

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Duo Senang Hati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes”

met Blue Velvet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Challenge Xl & Orange Lane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes“

met Straight

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Blue Velvet & @-Once

16

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Oase

24

Dansmiddag

Geleen

het “Volkshoes”

met Brapa

 

 

 

 

 

 

 

 

01

Dansmiddag

Duiven

De OGtent

zaal open 13:00 tot 18:30 uur met Affinity & Rocking Players

14

Kumpulan

Amersfoort

Het Klokhuis

zaal open 13:00 tot 17:00 uur met Friend & Friends

31

Vuurwerk.02

Geleen

het “Volkshoes”

met What’s a Name